Katalog Producenta

Płyty Meblowe Kronospan

Płyty meblowe to podstawa do produkcji mebli, a przy ich wyborze liczy się nie tylko wygląd ale i jakość. W naszej szerokiej ofercie płyty meblowe to ogromny wybór, zarówno pod względem kolorystyki jak i zastosowań, a różnorodność formatów, grubości i struktur powierzchni sprawią, że płyty Kronospan będą stanowiły doskonały materiał do produkcji mebli, a także każde wnętrze może wyglądać unikatowo oraz nowatorsko.

U nas znajdziesz:

  • Płyty wiórowe laminowane
  • Płyty MDF
  • Płyty HDF
  • Płyty Fornirowane
  • Płyty Akrylowe

Blaty kuchenne

Blaty kuchenne laminowane o standardowej grubości 38 mm to najbardziej popularne rozwiązanie przy wyborze odpowiedniego blatu. Blaty te są odporne na wysokie temperatury oraz nie ulegają blaknięciu pod wpływem promieni UV, a możliwości kolorystyczne są niemal nieograniczone. Wśród naszego asortymentu znajdziesz produkty, które dopasujesz do każdego rodzaju kuchni.

Blaty kompaktowe

Płyta kompaktowa jest materiałem o dużej gęstości i jednolitym w swojej strukturze, dzięki czemu jest bardzo odporna na zarysowania, uderzenia, działanie środków chemicznych a także detergentów oraz wykazuje dużą odporność na działanie wody i parę wodną. Blaty kompaktowe idealnie nadają się do nowoczesnych mebli. W naszej szerokiej gamie produktów takim przykładem jest właśnie blat Slim Line.

Stolarnia

E-Rozrys

Wszystko dla meblarstwa

czyli akcesoria meblowe, dzięki którym nawet w najprostszy sposób możemy zmienić i unowocześnić nasze meble i dopasować do stylu naszego pomieszczenia. Posiadamy szereg różnych rozwiązań klasycznych oraz nowoczesnych, a także obfitą gamę kolorystyczną. Wśród takich produktów znajdą się okucia meblowe czy całe systemy przesuwne. To co wyróżnia nas najbardziej to wysoka wytrzymałość oferowanych produktów i gwarancja najwyższej jakości.

Fronty meblowe

Bardzo wysoka jakość produktu, bogactwo wzorów i kolorów oraz unikalny styl. To wszystko można znaleźć w naszej ofercie od najlepszych producentów frontów meblowych.

Posiadamy:

  • Fronty Akrylowe
  • Fronty Foliowane PCV
  • Fronty Drewniane
  • Fronty Lakierowane

Ramki aluminiowe

Oferowane przez nas ramki aluminiowe firmy Alumex często wykorzystywane są jako fronty w meblach różnego przeznaczenia takich jak: pokojowych czy biurowych a także kuchennych. Dzięki zastosowaniu ramek aluminiowych meble będą zdecydowanie odporniejsze na wszelkie uszkodzenia mechaniczne a także mogą wpłynąć na estetykę i poprawić wizerunek mebli. Zachęcamy do sprawdzenia proponowanych frontów aluminiowych.

Chemia specjalistyczna

Oferujemy szereg różnych produktów takich jak: środki do pielęgnacji frontów, które doskonale usuwają kurz, brud oraz przebarwienia. Kleje kontaktowe, dzięki którym można połączyć ze sobą np. płyty MDF. W naszym asortymencie znajdują się także płyny czyszczące czy środki do retuszu uszkodzeń od najlepszych producentów.

Szkło dekoracyjne

Posiadamy bardzo szeroki wybór różnego rodzaju szkła dekoracyjnego. Między innymi szkło lacobel, które daje bardzo ciekawy efekt, nie tylko wizualny ale i estetyczny. Grafiki na szkle stały się bardzo popularne jeżeli chodzi o aranżację naszego wnętrza, a dobrane w odpowiedni sposób lustro może powiększyć małe pomieszczenia.