Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek
Stihl, Viking oraz Kärcher.

Logo Stihl
Logo Viking
Logo Karcher

Naszym klientom gwarantujemy

Stihl doradztwo

Nasz wykwalifikowany personel pomoże przy wyborze odpowiedniego sprzętu, który sprosta Państwa wymaganiom.
Uruchomimy każde zakupione urządzenie, oraz udzielimy praktycznych wskazówek jak je prawidłowo eksploatować by zapewnić mu długą i niezawodną pracę w każdej sytuacji.

Stihl serwis

Posiadamy własny, bardzo dobrze wyposażony serwis, w którym dokonujemy napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Dokonamy również przeglądu urządzeń, by zapewnić im wysoką wydajność i niezawodność podczas pracy. Stale podnosimy swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach, by służyć fachową wiedzą i poradą.

STIHL Jesień

Sezon jesienny rozpoczęty!

Do końca listopada cały asortyment kupisz w ratach 0%!
bez prowizji, bez odsetek, bez pierwszej wpłaty

Pilarki spalinowe
już od 69,90 pln x 10 rat 0%

Dodatki promocyjne
do wybranych urządzeń!

Sprawdź gazetkę promocyjną

PREMIERA PILARKI STIHL MS 500i

STIHL Pilarka MS 500i

Pierwsza na świecie pilarka łańcuchowa z elektronicznie sterowanym wtryskiem paliwa. Doskonałe przyspieszenie i orientacja podczas nacinania sprawiają, że STIHL MS 500i idealnie nadaje się nie tylko do ścinki i przycinania na długość, ale także do okrzesywania. Elektronicznie sterowane dozowanie paliwa zapewnia optymalną moc silnika i doskonałe właściwości rozruchowe niezależnie od wysokości i temperatury otoczenia. Brak dźwigni rozrusznika zapewnia dodatkowo łatwy rozruch w dowolnych warunkach pracy. Rewolucyjna technologia silników pilarek łańcuchowych i wynikająca z niej lekka konstrukcja zapewniają najlepszy na rynku, doskonały stosunek ciężaru do mocy: 1,24 kg/kW .
PROWADNICA 63 cm

Godziny otwarcia

pn. – pt. 7:00 – 18:00
sob. 7:00 – 14:00

Salon

Tel.: 59 848 57 92

Serwis

Tel.: 59 848 31 82
Email: serwis@fimal.pl