Buduj i mieszkaj zgodnie z naturą

W naszej ofercie pojawiły się materiały do budowy szkieletowej domów ekologicznych firmy STEICO

Naturalny system budowlany od STEICO to esencja natury w całym domu. Drewno wykorzystywane w produkcji pochodzi jedynie z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Materiały STEICO, które są ukryte w dachu, w ścianach czy w stropie troszczą się o przytulną atmosferę oraz zdrowy mikroklimat każdego pomieszczenia. Warto pamiętać że materiały termoizolacyjne STEICO nie emitują substancji lotnych niebezpiecznych dla zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego.

Postaw na jakość i ekologię już dziś!

Fimal Steico

Naturalny system budowlany

Zadbaj o ekologię i żyj zgodnie z naturą
Fimal Steico

Produkty STEICO są szczególnie ekonomicznie i przyjazne środowisku, ponieważ do ich produkcji stosuje się surowce odnawialne. Drewno wykorzystywane do produkcji jest pozyskiwane z okolicznych, odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Najlepszy naturalny materiał budowlany to oczywiście drewno, które znane jest ze swojej perfekcyjnej stabilności oraz właściwości zapewniających zdrowy mikroklimat.

System budowlany STEICO to perfekcyjne połączenie zaawansowanych technologicznie produktów z zaletami naturalnego drewna.

Innowacyjny system konstrukcyjny

Budowa domu to życiowa decyzja – postaw na dom z drewna

Ekologiczny styl życia i sposób myślenia zyskują na znaczeniu we wszystkich obszarach naszego życia. Niewątpliwie do takich decyzji należy budowa domu.

Smukłe belki dwuteowe od STEICO, które wykorzystywane są do budowy szkieletowej domu są wyjątkowo lekkie i wytrzymałe. Elementy nośne dedykowane dla budownictwa wysoce energooszczędnego. W połączeniu z optymalnie dopasowanymi przekrojami drewna klejonego warstwowo z fornirów STEICO LVL, powstają konstrukcje potrafiące przenieść nawet największe obciążenia.

Fimal Steico