Projekt Fimal
Projekt Fimal
Projekt Fimal

Inspiracje

Pomiary

Najważniejszy etap całego remontu to oczywiście dokładny pomiar pomieszczenia.

Taką czynność trzeba wykonać z bardzo dokładną starannością, tak aby późniejsze kroki przebiegały bez najmniejszych problemów.

Pomiary Fimal

Projekt

Umów się na spotkanie z projektantem i zrealizuj swój pomysł

Nasi profesjonalni projektanci nie tylko pomogą zrealizować Twoje potrzeby ale również pomogą stworzyć projekt od samego początku.

Okaż zaufanie i zdaj się na doświadczenie naszych pracowników.

Projekt fimal

Kuchnia

Projektowanie kuchni to nie lada wyzwanie dla każdego dlatego też warto uwzględnić w projekcie najważniejsze rzeczy takie jak wygląd i wymiar mebli kuchennych a także wyposażenie w niezbędne sprzęty AGD oraz dodatkowe akcesoria. Pomieszczenie takie jak kuchnia powinno być przede wszystkim funkcjonalne tak aby umożliwić późniejszą wygodę poruszania się.

Fimal inspiracje

Łazienka

Zaprojektowanie i urządzanie łazienki jej jest naprawdę dużym wyzwaniem. Pomieszczenie, które pełni wiele funkcji powinno być przede wszystkim dobrze rozplanowane dlatego, wszystkie szczegóły warto ustalić i dopasować już na etapie budowania projektu. Dobrze zaprojektowana łazienka to miejsce, po którym możemy się swobodnie poruszać i gdy wszystko zaaranżowane jest spójnie to nawet mały metraż tego pomieszczenia przestaje mieć znaczenie.

Fimal inspiracje

Przed spotkaniem z projektantem warto wypełnić specjalną ankietę dzięki której nie tylko ułatwimy i przyspieszymy realizację projektu ale również będziemy mogli sami nakreślić swój własny pomysł na aranżację wnętrza tak aby było funkcjonalne i przytulne.

W celu umówienia się z projektantem a także uzyskanie wszelkich informacji należy kontaktować telefonicznie pod numerem: 59 848 31 97

Przed skorzystaniem z usług naszych projektantów warto zapoznać się z regulaminem, który znajduje się poniżej