Projekt Fimal
Projekt Fimal
Projekt Fimal

Inspiracje

Pomiary

Najważniejszy etap całego remontu to oczywiście dokładny pomiar pomieszczenia.

Taką czynność trzeba wykonać z bardzo dokładną starannością, tak aby późniejsze kroki przebiegały bez najmniejszych problemów.

Pomiary Fimal

Projekt

Umów się na spotkanie z projektantem i zrealizuj swój pomysł

Nasi profesjonalni projektanci nie tylko pomogą zrealizować Twoje potrzeby ale również pomogą stworzyć projekt od samego początku.

Okaż zaufanie i zdaj się na doświadczenie naszych pracowników.

Projekt fimal

Kuchnia

Projektowanie kuchni to nie lada wyzwanie, dlatego warto uwzględnić w projekcie najważniejsze rzeczy, takie jak wygląd i wymiar mebli kuchennych, ale także zaplanować wyposażenie w niezbędne sprzęty AGD oraz dodatkowe akcesoria. Pomieszczenie, takie jak kuchnia, powinno być nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne, aby umożliwić późniejszą wygodę użytkowania.

Fimal inspiracje

Łazienka

Zaprojektowanie i urządzanie łazienki jest dużym wyzwaniem. Pomieszczenie, które pełni wiele ważnych z punktu widzenia codziennych potrzeb funkcji, powinno być szczególnie dobrze rozplanowane; wszystkie szczegóły warto ustalić już na etapie tworzenia projektu. Dobrze zrealizowana łazienka to miejsce po którym możemy się swobodnie poruszać. Gdy wszystko zaaranżowane jest spójnie – nawet niewielki metraż przestaje mieć znaczenie.

Fimal inspiracje

Przed spotkaniem z projektantem warto wypełnić specjalną ankietę, dzięki której nie tylko ułatwimy i przyspieszymy realizację projektu, ale również będziemy mogli osobiście nakreślić pomysł na aranżację wnętrza tak, aby było funkcjonalne i przytulne wedle naszego indywidualnego gustu i potrzeb.

W celu umówienia się z projektantem lub uzyskania dodatkowych informacji, należy kontaktować z nami telefonicznie pod numerem:

59 848 31 97

Przed skorzystaniem z usług naszych projektantów warto zapoznać się z regulaminem (link poniżej).